ESİAD DİJİTAL DÖNÜŞÜM: İŞ DÜNYASININ GELECEĞİ

ESİAD Sanayi, Kalkınma ve Yatırım Ortamı Yuvarlak Masası’nın katkılarıyla, ülkemiz ekonomisinin dijital dönüşümünde İzmir’in öncü olmasına katkıda bulunmak amacıyla “ESİAD DİJİTAL DÖNÜŞÜM: İş Dünyasının Geleceği” başlıklı bir dizi yeni etkinliğe başlıyoruz.

Kasım – Şubat aralığında, her ay bir etkinliğin gerçekleştirileceği dört serilik çevrim içi toplantıların ardından düzenleyeceğimiz Dijital Zirvede sonuçları ele almayı hedefliyoruz.

Seri 1: 22 Kasım 2022 – Dijitalleşme Nedir?

Seri 2: 20 Aralık 2022 – Yönetim Kurulunu ve Takımı Nasıl Motive Ederim?

Seri 3: 17 Ocak 2023 – Özdeğerlendirmeyi Nasıl Yaparım?

Seri 4: 3 Nisan 2023 – Yol Haritamı Nasıl Hazırlarım?

SERİ 1: DİJİTALLEŞME NEDİR?

ESİAD, Türkiye ekonomisinin dijital dönüşümünde İzmir’in öncü olmasına katkıda bulunmak amacıyla “ESİAD DİJİTAL DÖNÜŞÜM: İş Dünyasının Geleceği” başlıklı bir dizi yeni etkinliği başlattı. Kasım 2022 – Şubat 2023 arasında, her ay bir etkinliğin gerçekleştirileceği dört serilik çevrim içi toplantıların ilki “Dijitalleşme Nedir?” başlığı ile yapıldı

Moderatörlüğünü ION Academy kurucusu Ali Rıza Ersoy’un yaptığı etkinliğe, TOBB Türkiye Yazılım Meclisi Başkanı Ertan Barut, keynote speaker olarak, Digitopia kurucusu Halil Aksu, ENOSAD Sanayide Dijital Dönüşüm Başkanı Adem Kayar, TÜSİAD SD2 Sanayide Dijital Dönüşüm Programı Görev Gücü Başkanı Onur Eren de konuşmacı olarak katıldı.

Etkinliğe dair detaylı bilgi ve toplantı videosu için lütfen soldaki görsele tıklayın.

SERİ 2: YÖNETİM KURULUNU VE TAKIMI NASIL MOTİVE EDERİM?

Ülkemiz ekonomisinin dijital dönüşümünde İzmir’in öncü olmasına katkıda bulunmak amacıyla başlattığımız “ESİAD DİJİTAL DÖNÜŞÜM: İŞ DÜNYASININ GELECEĞİ” etkinlik dizimizin ikincisi “Yönetim Kurulunu ve Takımı Nasıl Motive Ederim?” başlığıyla çevrim içi olarak yapıldı.

Moderatörlüğünü ION Academy kurucusu Ali Rıza Ersoy’un yaptığı etkinliğe, European 4.0 Tranformation Center’dan Bülent Tiz keynote speaker olarak, Pınar Online Dijital Dönüşüm ve e-Ticaret Direktörü Bilge Kalpaklıoğlu Eyilik, İnci Holding CTO’su Mehmet Tunçkanat ve Norm Holding CIO’su Erkan Yeniçare de konuşmacı olarak katıldı.

Etkinliğe dair detaylı bilgi ve toplantı videosu için lütfen soldaki görsele tıklayın.

SERİ 3: ÖZDEĞERLENDİRMEYİ NASIL YAPARIM?

Ülkemiz ekonomisinin dijital dönüşümünde İzmir’in öncü olmasına katkıda bulunmak amacıyla başlattığımız “ESİAD DİJİTAL DÖNÜŞÜM: İŞ DÜNYASININ GELECEĞİ” etkinlik dizimizin üçüncüsü “Özdeğerlendirmeyi Nasıl Yaparım?” başlığıyla çevrim içi olarak yapıldı.

Moderatörlüğünü ION Academy kurucusu Ali Rıza Ersoy’un yaptığı etkinliğe, KOSGEB Başkan Yardımcısı Bilal Kendirci keynote speaker olarak, İZKA Genel Sekreteri Dr. Mehmet Yavuz, MEXT Dijital Dönüşüm Lideri Ömer Cinpir ve Yalın Üretim ve DDX Dijital Dönüşüm Danışmanı Zafer Kıvanç Özay da konuşmacı olarak katıldı.

Etkinliğe dair detaylı bilgi ve toplantı videosu için lütfen soldaki görsele tıklayın.

SERİ 4: YOL HARİTAMI NASIL HAZIRLARIM?

Ülkemiz ekonomisinin dijital dönüşümünde İzmir’in öncü olmasına katkıda bulunmak amacıyla başlattığımız “ESİAD DİJİTAL DÖNÜŞÜM: İş Dünyasının Geleceği” etkinlik serimizin dördüncüsünü “Yol Haritamı Nasıl Hazırlarım?” başlığıyla çevrim içi olarak gerçekleştirdik.

Etkinliğe derneğimiz Yönetim Kurulu Başkan Vekili, TÜSİAD Yönetim Kurulu Üyesi ve Dijital Türkiye Yuvarlak Masası Eşbaşkanı, İnci Holding Yönetim Kurulu Üyesi Perihan İnci keynote speaker, ION Academy Kurucusu Ali Rıza Ersoy panel moderatörü, Cevher Group COO Oğuz Özmen, Dikkan Group Strateji ve Dijitalleşme Müdürü Erman Yetimoğlu ile Albaksan Alaşımlı Bakır Fabrika Müdürü Taner Hergül panelist olarak paylaşımlarda bulundular.

Etkinliğe dair detaylı bilgi ve toplantı videosu için lütfen soldaki görsele tıklayın.

İLGİLİ BASIN BÜLTENLERİ