ENERJİ

20 Temmuz 2023

Küresel Sınamalar Işığında Enerji Arzı ve Güvenliği

The London Energy Club Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Öğütçü’nün konuşmacı olduğu çevrimiçi toplantıda “Küresel Sınamalar Işığında Enerji Arzı ve Güvenliği” konusunu ele aldık.
24 Mayıs 2023

Yenilenebilir Enerjide Hidrojen

“Yenilenebilir Enerjide Hidrojen” başlıklı online toplantımızı TPI Composites Avrupa, Ortadoğu ve Afrika Kıdemli Başkan Yardımcısı, ESİAD Sanayi ve Yatırım Ortamı Yuvarlak Masa Üyesi Gökhan Serdar moderatörlüğünde gerçekleştirdik.
31 Ocak 2023

“Yenilenebilir Enerjide Depolama Sorunları”

GDZ Elektrik Dağıtımdan Necati Ergin, Kontrolmatik Teknoloji’den Osman Çotuker ve TDinamik’ten Doç. Dr. Muhsin Mazman’ın konuşmacı oldukları çevrimiçi toplantıda “Yenilenebilir Enerjide Depolama Sorunları”nı ele aldık.
8 Aralık 2022

“Yeşil Dünyanın Anahtarı: Yeşil Enerji”

Küresel gelişmeler ışığında bölgesel vizyon oluşturmak amacıyla düzenlenen 6. Ege Ekonomik Forum’un “Yeşil Dünyanın Anahtarı: Yeşil Enerji” başlıklı oturumu derneğimiz sponsorluğunda gerçekleştirildi.
18 Ekim 2022

“Elektrik Üretiminde Güneş Enerjisinin Sunduğu İmkanlar”

Oculus Insight Kurucusu Özge Özege ve Akiş Group Genel Müdürü Berk Eyilik’in konuşmacı oldukları çevrimiçi toplantıda “Elektrik Üretiminde Güneş Enerjisinin Sunduğu İmkanlar” konusunu ele aldık.
14 Ekim 2022

“Avrupa’da Yaşanan Enerji Krizi Karşısında Siyasi ve Ekonomik Gelişmeler ve Türkiye’nin Durumu”

Prof. Dr. Fuat Keyman ve Büyükelçi (E) Selim Kuneralp’in konuşmacı oldukları çevrimiçi toplantıda, Avrupa’da yaşanan enerji krizi karşısında siyasi ve ekonomik gelişmeler ve Türkiye’nin durumunu ele aldık.
24 Haziran 2022

Şirketlerin Lisanssız Elektrik Üretimi İle İlgili İmkanlar

Çevrimiçi gerçekleştirdiğimiz toplantıda “Elektrik Piyasasında Öz Tüketim Modeli: Şirketlerin Lisanssız Elektrik Üretimi ile İlgili İmkanlar” konusunu Sn. Ebru ARICI ve Sn. Bora TURAN’ın konuk konuşmacı olarak katılımıyla ele aldık.