Haber & Etkinlik

HABER & ETKİNLİK

1 Aralık 2023

Bauhaus Hareketi İzmir’den Başladı

AB Türkiye Delegasyonu & ESİAD İzmir AB Bilgi Merkezi tarafından düzenlenen “Sürdürülebilir Yaşam İçin YENİ AVRUPA BAUHAUS HAREKETİ” Bornova Belediye Başkanı Mustafa İduğ ve T.C. Dışişleri Bakanlığı İzmir Temsilcisi, Büyükelçi Naciye Gökçen Kaya’nın katılımıyla İzmir’de başladı.
8 Kasım 2023

Ulusal Emisyon Ticaret Sistemi Bilgilendirme Toplantısı

“Ulusal Emisyon Ticaret Sistemi Bilgilendirme Toplantısı”nı, T.C. Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığı İklim Değişikliği Başkanlığı Uzmanlarının katılımı ve Yrd. Doç. Dr. Vildan Gündoğdu moderatörlüğünde çevrim içi olarak gerçekleştirdik.
2 Kasım 2023

“Türkiye’nin Makro Ekonomik Görünümü Işığında Yatırım ve Finans”

Rota Portföy Yönetim Kurulu Başkanı ve Genel Müdürü Tevfik Eraslan ile Rota Portföy Başekonomisti Özlem Bayraktar Gökşen’in konuşmacı olduğu toplantıda “Türkiye’nin Makro Ekonomik Görünümü Işığında Yatırım ve Finans” konusunu ele aldık.
23 Ekim 2023

Cumhuriyet’in 100. Yılına Özel Konser

Cumhuriyetimizin 100. Yıl dönümünü, İzmir AB Bilgi Merkezi tarafından ESİAD ve Avrupa Birliği Türkiye Delegasyonu iş birliğinde düzenlenen AB İzmir Filarmoni Orkestrası Konseriyle kutladık.
25 Eylül 2023

ESİAD II. Yatırım Zirvesi

İşinsanları ile finans kaynağını bir araya getirmek amacıyla 21 Eylül 2023 Perşembe günü, Hyatt Regency İzmir İstinyerPark’ta “ESİAD II. Yatırım Zirvesi”ni gerçekleştirdik.
8 Eylül 2023

Toplumsal Cinsiyet Duyarlı İş Yerleri

ESİAD, İZİKAD ve Yaşar Üniversitesi AB Mükemmeliyet Merkezi iş birliğiyle gerçekleştirilen, Prof. Dr. Gökay Özerim’in moderatör, Doç Dr. Ece Öztan’ın konuşmacı olduğu online toplantıda “Toplumsal Cinsiyet Duyarlı İş Yerleri” konusunu ele aldık.
20 Temmuz 2023

Küresel Sınamalar Işığında Enerji Arzı ve Güvenliği

The London Energy Club Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Öğütçü’nün konuşmacı olduğu çevrimiçi toplantıda “Küresel Sınamalar Işığında Enerji Arzı ve Güvenliği” konusunu ele aldık.
13 Temmuz 2023

ESİAD Yeşil Mutabakat İyi Uygulamalar Serisi: Sürdürülebilirlik Bağlamında Teknoloji ve İnovasyon II

“ESİAD Yeşil Mutabakat İyi Uygulamalar Serisi: Sürdürülebilirlik Bağlamında Teknoloji ve İnovasyon II” başlıklı toplantımızı, ESİAD Yönetim Kurulu Üyesi ve Sürdürülebilirlik, Çevre ve Sosyal Politikalar Yuvarlak Masası Başkanı Süleyman Hançerli moderatörlüğünde gerçekleştirdik.
15 Haziran 2023

Siber Tehditler ve Riskler

Siber güvenlik konusunda farkındalık oluşturmak amacıyla düzenlediğimiz “Siber Tehditler ve Riskler” başlıklı toplantıyı online olarak gerçekleştirdik. Toplantıda, Bilgitürk Bilgisayar Teknolojileri A.Ş. Genel Müdürü, üyemiz Onur Abalı ve Emniyet Genel Müdürlüğü Siber Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü’nden Onur Durukan paylaşımlarda bulundu.
30 Mayıs 2023

İzmir Kültür Sanat Fabrikası ve Müziksev Gezisi

Derneğimiz Sosyal Etkinlikler, Kültür ve Sanat Yuvarlak Masası katkılarıyla rehberler eşliğinde İzmir Kültür Sanat Fabrikası ve İKSEV Yönetim Kurulu Başkanı Filiz Eczacıbaşı ev sahipliğinde Müziksev gezilerini gerçekleştirdik. Üyelerimizle Müziksev’deki “Happy Hour”da bir araya geldik.