Haber & Etkinlik

HABER & ETKİNLİK

22 Nisan 2022

Rusya-Ukrayna Savaşının Ticari ve Ekonomik Etkileri

Çevrimiçi gerçekleştirdiğimiz toplantıda “Rusya-Ukrayna Savaşının Ticari ve Ekonomik Etkileri” konusunu Prof. Dr. Haldun YALÇINKAYA, Burak PEHLİVAN, Dr. Tolga UYSAL ve Fatih ŞENER’in konuk konuşmacı olarak katılımlarıyla ele aldık.
1 Nisan 2022

ESİAD Yeşil Mutabakat İyi Uygulamalar Serisi I

Sürdürülebilirlik, Çevre ve Sosyal Politikalar Yuvarlak Masasımızın katkılarıyla “ESİAD Yeşil Mutabakat İyi Uygulamalar Serisi I” başlıklı toplantımızı online olarak gerçekleştirdik. Dr. Vildan GÜNDOĞDU'nun “Yeşil Mutabakata Uyum-Genel Çerçeve” başlıklı bir sunum yaptığı toplantıda Philip Morris Türkiye, Maxion İnci Jant ve Sepiciler Deri iyi uygulama örneklerini paylaştı.
21 Mart 2022

ESİAD Liderler Buluşması – DEVA Partisi Genel Başkanı Ali BABACAN

“ESİAD Liderler Buluşması” kapsamında DEVA Partisi Genel Başkanı Sayın Ali BABACAN'ı ağırladık.
16 Mart 2022

Yeni Üyelerimize ESİAD Üyelik Kutusu Takdimi

Derneğimiz Üyelik Geliştirme ve Üye İlişkileri Yuvarlak Masası katkılarıyla düzenlenen kokteylde, 2019 yılından bu yana aramıza katılan yeni üyelerimizle bir araya geldik. Kendilerine ESİAD Üyelik Kutularını takdim ettik.
7 Mart 2022

“Toplumsal Cinsiyet Eşitliği ve Kadının Güçlenmesi”

ESİAD Sürdürülebilirlik, Çevre ve Sosyal Politikalar Yuvarlak Masası katkılarıyla, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü vesilesiyle, “Toplumsal Cinsiyet Eşitliği ve Kadının Güçlenmesi” konusunu çevrimiçi toplantıda ele aldık.
16 Şubat 2022

“Türkiye, AB ve ABD İlişkileri: 2022 Öngörüler, Riskler, Fırsatlar, Senaryolar”

Albright Stonebridge Group Türkiye Başdanışmanı Hakan AKBAŞ’ın konuk konuşmacı olduğu “Türkiye, AB ve ABD İlişkileri: 2022 Öngörüler, Riskler, Fırsatlar, Senaryolar” başlıklı toplantıyı çevrimiçi olarak gerçekleştirdik.
15 Şubat 2022

Şirketler İçin Kur Korumalı Mevzuat ve Uygulaması

ESİAD Ekonomi, Finans ve Maliye Yuvarlak Masası uzmanlarımızın konuk konuşmacı olduğu çevrimiçi toplantıda, şirketler için kur korumalı mevzuatı ve uygulamasını detaylarıyla ele aldık.
7 Şubat 2022

“Blokzincir Teknolojisi ve Sektörel Uygulama Alanları”

Ayrotek Genel Müdürü Ülker GÜRPINAR, Profesyonel Hizmetler Direktörü Gül TERCAN ve Teknik Danışmanı Batuhan ÖZCAN'ın konuk olduğu “Blokzincir Teknolojisi ve Sektörel Uygulama Alanları” başlıklı toplantımızı online olarak gerçekleştirdik.
1 Şubat 2022

“Dünya Kenti İzmir Vizyonunu İnşa Etmek: Sanayi ve İş Dünyasının Rolü”

Dünya Kenti İzmir Derneği (DİDER) Kent Diplomasisi Kış Dönemi Sertifika Programı kapsamında, Yönetim Kurulu Başkanımız Mustafa KARABAĞLI, “Dünya Kenti İzmir Vizyonunu İnşa Etmek: Sanayi ve İş Dünyasının Rolü” oturumuna katılarak bir sunum gerçekleştirdi.
13 Ocak 2022

ÜNLÜ & Co 2022 Ekonomi ve Piyasa Beklentileri

EGİAD, ESİAD ve İZSİAD iş birliğinde düzenlenen ÜNLÜ & Co Araştırma Bölümü Kıdemli Müdürü Gökhan USKUAY’ın konuşmacı olduğu "ÜNLÜ & Co 2022 Ekonomi ve Piyasa Beklentileri" konulu online toplantı, iş dünyasının katılımıyla gerçekleştirildi.