YEŞİL MUTABAKAT İYİ UYGULAMALAR SERİSİ

Derneğimiz Sürdürülebilirlik, Çevre ve Sosyal Politikalar Yuvarlak Masası’nın katkılarıyla “ESİAD Yeşil Mutabakat İyi Uygulamalar Serisi” başlatıldı.
13 Temmuz 2023

ESİAD Yeşil Mutabakat İyi Uygulamalar Serisi: Sürdürülebilirlik Bağlamında Teknoloji ve İnovasyon II

“ESİAD Yeşil Mutabakat İyi Uygulamalar Serisi: Sürdürülebilirlik Bağlamında Teknoloji ve İnovasyon II” başlıklı toplantımızı, ESİAD Yönetim Kurulu Üyesi ve Sürdürülebilirlik, Çevre ve Sosyal Politikalar Yuvarlak Masası Başkanı Süleyman Hançerli moderatörlüğünde gerçekleştirdik.
16 Mart 2023

ESİAD Yeşil Mutabakat İyi Uygulamalar Serisi: Sürdürülebilirlik Bağlamında Teknoloji ve İnovasyon

Sürdürülebilirlik, Çevre ve Sosyal Politikalar Yuvarlak Masamızın katkılarıyla “ESİAD Yeşil Mutabakat İyi Uygulamalar Serisi: Sürdürülebilirlik Bağlamında Teknoloji ve İnovasyon” başlıklı toplantımızı online olarak gerçekleştirdik.
9 Eylül 2022

ESİAD Yeşil Mutabakat İyi Uygulamalar Serisi II

Sürdürülebilirlik, Çevre ve Sosyal Politikalar Yuvarlak Masasımızın katkılarıyla “ESİAD Yeşil Mutabakat İyi Uygulamalar Serisi II” başlıklı toplantımızı online olarak gerçekleştirdik. Prof. Dr. Nuri AZBAR'ın "Yeşil Mutabakata Uyum – Atık Yönetimi ve Döngüsel Ekonomi" başlıklı bir sunum yaptığı toplantıda DYO Boya, ÇİMSA, BORÇELİK ve MİGROS iyi uygulama örneklerini paylaştı.
1 Nisan 2022

ESİAD Yeşil Mutabakat İyi Uygulamalar Serisi I

Sürdürülebilirlik, Çevre ve Sosyal Politikalar Yuvarlak Masasımızın katkılarıyla “ESİAD Yeşil Mutabakat İyi Uygulamalar Serisi I” başlıklı toplantımızı online olarak gerçekleştirdik. Dr. Vildan GÜNDOĞDU'nun “Yeşil Mutabakata Uyum-Genel Çerçeve” başlıklı bir sunum yaptığı toplantıda Philip Morris Türkiye, Maxion İnci Jant ve Sepiciler Deri iyi uygulama örneklerini paylaştı.
22 Eylül 2021

Avrupa Yeşil Mutabakatı Toplantısı

Derneğimiz, EGİAD ve İZSİAD iş birliğinde, Avrupa Yeşil Mutabakatı'nın ele alındığı toplantıda, Dışişleri Bakanlığı Avrupa Birliği Başkanlığı Mali İşbirliği ve Proje Uygulama Genel Müdürü Sayın Bülent ÖZCAN ile Ticaret Bakanlığı Uluslararası Anlaşmalar ve Avrupa Birliği Genel Müdür Yardımcısı Sayın Bahar GÜÇLÜ’yü ağırladık.